Закони малого бізнесу
09.03.2018

Закони малого бізнесу для украинского предпиринимателя

Сьогодні практично будь-яка людина може організувати свій малий бізнес. Головне, щоб було бажання зайнятися чимось самостійним, перспективна ідея і початкові можливості для відкриття малого бізнесу.

У малому бізнесі України існує ряд певних законів ведення бізнесу. У цій статті будуть описані умовні і трохи іронічні закони. 

Перший закон 

Закон радіусу. Він передбачає, що чим далі від великих мегаполісів, тим менше ризиків і більше можливостей. У маленьких містечках люди, так би мовити, міцніше і скромніше. Стартовий капітал в маленькому місті значно нижче, ніж у столиці. Низька орендна плата, невисока оплата праці робітникам та місцеві міська влада не так нахабно вимагають «на лапу». Рекламувати свою нову компанію просто, адже в маленькому містечку всі один одного знають, і нова новина розноситься неймовірно швидко. У мегаполісі досить висока конкуренція практично в будь-якому малому бізнесі і часто зустрічається, що партери вішають один одному «локшину на вуха».

Другий закон 

Закон рожевих окулярів. Краще їх відразу ж зняти і зануритися в жорстоку реальність малого бізнесу, тим самим ви міцніше і швидше встанете на ноги. Коли приймаєте, якісь важливі рішення, не варто сліпо довіряти офіційній статистиці, численних соціологічних досліджень і порад сторонніх доброзичливців. Абсолютно нічого не дається легко, завжди від малого підприємця потрібно надзусиль.

Третій закон 

Закон надзусиль. В Україні для успішного розвитку малого бізнесу, для отримання пільгового кредиту, або якоїсь іншої форми підтримки підприємцю. Потрібно зробити в середньому 25 невдалих спроб, щоб вийшла одна успішна. Будь-який бізнес на початковому етапі вимагає ненормований робочий графік, не всякій родині сподобатися такий новий розклад життя. Доведеться вирішувати просто ймовірно величезну купу знову виниклих питань, тому необхідно стати гнучким і різнобічним. Яким саме бізнесом зайнятися вирішує, природно, сам бізнесмен-початківець. Тільки від нього залежить, чи успішно буде розвиватися бізнес, або все ж він прогорить, не встигнувши пережити перший рік існування.

Ось приклад, для успішного початкового бізнесу 

Купуєте малогабаритне, високопродуктивне обладнання, на якому готуєте різноманітну їжу. Гаряча і швидка їжа абсолютно, завжди користується попитом, її із задоволенням швидко розкуповують. Повітряні пончики, гарячі пиріжки, чебуреки і біляші, пельмені і вареники, різноманітні сандвічі, хот-доги і сосиски в тісті, піца з різними інгредієнтами і так далі – люди завжди будуть це купувати. Плюси такого виробництва полягають у тому, що витрати на обладнання окупляться в середньому менше, ніж за місяць, а у випадку вдалої спроби, його можна продати, повернувши свої гроші назад. В такому бізнесі вас не торкнеться інфляція, так як ціни будуть зростати повільно. А, судячи з досвіду підприємців, кінцева прибуток такого бізнесу може перевищувати більше 2000 відсотків від вкладених спочатку грошових коштів.

Закони малого бізнесу | Новини | Статті | Доска объявлений Украины — сайт продаж Купить.укр