Покупка готового бізнесу
01.03.2018

Розглянемо плюси і мінуси покупки готового бізнесу в Україні 

Якщо продається бізнес, то це не значить, що він не є прибутковим

Власний бізнес можна організувати двома способами:

1 спосіб. Побудова бізнесу з нуля 

У цьому випадку доведеться проробити велику роботу, тому що потрібно збудувати ділові стосунки з іншими учасниками бізнесу. Потрібна масштабна реклама, яка буде коштувати великих грошей.

2 спосіб. Купити вже розкручений бізнес.

Ми зосередимо свою увагу саме на цьому способі

Існує безліч причин, за яких бізнесмен виставляє на продаж своє дітище. Можливо, він вирішив переїхати в інше місто і у нього не вийде далі розвивати свій бізнес. А можливо, йому захотілося зайнятися зовсім іншою справою. Деякі підприємці продають свій сталий бізнес для того, щоб відразу ж отримати велику суму грошей. Причин багато, тому не будемо загострювати на цьому увагу.

Плюси і мінуси покупки розкрученого бізнесу в Україні

Плюси покупки бізнесу: 

Вам уже не буде потрібно приділяти велику увагу його розвитку, тому що тут все налагоджено. Вам не доведеться вкладати гроші в рекламу бізнесу. До того ж є вся інфраструктура і робочий персонал. Налагоджені взаємозв'язки з діловими партнерами. Бізнес буде моментально приносити доходи. Не потрібно чекати, коли окупляться витрати. Вам потрібно буде тільки утримати його на плаву. Але потрібно збудувати довірчі відносини з усіма співробітниками.

Мінуси покупки бізнесу:

На жаль, в готовому бізнесі неможливо обійтися без труднощів. Головний мінус в тому, що ви не можете знати, як йдуть справи насправді. Навіть при детальній перевірці вам не вдасться виявити всі існуючі проблеми. Потрібно з'ясувати, чи є заборгованість у колишнього керівництва. Якщо вони є, то не треба купувати бізнес до тих пір, поки не будуть покриті всі борги. Потрібно звернутися до професійного оцінювача, щоб не переплатити надто великі гроші за бізнес.

Ще одним мінусом є те, що доведеться налагоджувати відносини з працівниками, які звикли до колишнього господаря. В цьому випадку доведеться докласти великі зусилля. При покупці готового бізнесу доведеться йти на ризик, адже вам не відомі всі проблеми.

Але в іншій ситуації, купуючи розкручений бізнес, ви економите грошові кошти, які довелося б вкласти в нову справу. Можна порадити одне – це детальний аналіз бізнесу, який збираєтеся купити, щоб звести до мінімуму всі ризики.

 
 
Покупка готового бізнесу | Новини | Статті | Доска объявлений Украины — сайт продаж Купить.укр