Ціна 38 грн
Інтернет-магазин
Купити.укр
19 серпня 2017 о 10:15
4060
Світлодіодні лампи позначаються LED, їх можна купити і замовити як для житлових приміщень, так і для промислових об'єктів


Практика переходу на енергозберігаючі лампи практикується по всьому світу. Їх характеристики та властивості дозволяють зробити енерговитрати значно менше, а це в свою чергу робить навколишнє середовище більш захищеною від впливів человека.
В Київ, Одесу і Харків приходять нові світові тенденції, пов'язані з електроспоживанням, потім вони поширюються по всій Україні. Відмінні відгуки дозволяють зробити вибір на користь енергозбереження. Товар, який купують і замовляють всі споживачі без винятку, – це електричні лампочки, але ті, хто піклуються про довкілля, купують світлодіодні лампи. І хоча ціна останніх декілька вище, вони вважаються лампами останнього покоління.

Переваги світлодіодних ламп

Світлодіодні лампи – це прилади, в основі якого лежить властивість напівпровідників, вони не використовують газ в якості робочого середовища. Характеристики даних приладів залежать від хімічних властивостей матеріалів напівпровідників, але, за відгуками вчених, ці лампи більш безпечні. Такі лампочки часто використовуються в автомобілях. Завдяки невисокій ціні світлодіодів, цей вид широко поширений в побутовій техніці, що зменшує і її ціну.

Ціни на світлодіодні лампи

Як і люмінесцентні, ці лампи мають дросель, однак це не впливає на відгуки, так як даний вид не видає неприємного тріска. Ще одним приводом купити (замовити) лампи на світлодіодах – вони не нагріваються, а значить, не витрачають енергію на побічний негативний ефект. Завдяки своїм характеристикам вони отримали широке застосування, з'являється все більше різновидів і застосувань світлодіодних ламп. Купити їх радять фахівці, вони не випромінюють шкідливий для очей ультрафіолет, а також не містять ртуті, на відміну від люмінесцентних. Ціна, мабуть, єдиний мінус світлодіодних ламп, однак це тимчасове явище, промисловість більш підготовлена до виробництва інших типів. Такі лампи непогано переносять низькі температури, тому ціна цілком виправдана.

Напишіть відгук або задайте питання продавцю
300
300