7 книг про психологію бізнесу
08.03.2018

Ознакомьтесь со списком из 7 книг про психологію бізнесу

1. Пол Екман «Психологія брехні»

Правда, що сучасна людина в середньому бреше тричі за десять хвилин розмови? Як реагувати на те, що брехня проникла у всі сфери людського життя? Що робити, якщо не вдається розпізнати брехню за словами і голосу? У книзі Пола Екмана ви знайдете вичерпні відповіді на ці питання. Пам'ятайте, що приховати обман надзвичайно складно. Універсальні микровыражения і микрожесты завжди видають брехуна, незалежно від соціального стану та національної приналежності. Навчіться помічати те, чого не бачать інші. Книга адресована всім, хто зацікавлений у викритті брехні: політикам і бізнесменам, лікарям та юристам, психологам, педагогам, менеджерам, домогосподаркам, всім, хто не хоче ставати жертвою обману і психологічних маніпуляцій в професійній і особистому житті. 

2. Тадао Ямагучі «Шлях торгівлі»

«Шлях Торгівлі» – для всіх, хто любить бізнес. Це система поглядів на відносини, які пронизують кожне підприємство і будь-який ринок. Витоками «Шляхи» прийнято вважати східну етику та філософію, проте і сьогодні його положення здаються актуальними. Це книга для всіх, хто пов'язаний з бізнесом: керівника, продавця, постачальника… «Шлях Торгівлі» висуває єдина вимога: читач повинен любити те, чим він займається кожен робочий день.

3. Роберт Чалдіні «Психологія впливу»

"Психологія впливу" - один з кращих навчальних посібників з соціальної психології, конфліктології, менеджменту, на думку більшості західних і вітчизняних психологів. Книга Роберта Чалдіні витримала в США чотири видання, її тираж давно вже перевищив півтора мільйона примірників. Ця робота, підкуплива читача легким стилем і ефектною подачею матеріалу, - серйозна праця, в якому на найсучаснішому науковому рівні аналізуються механізми мотивації, засвоєння інформації та прийняття рішень.

4. Роберт Ентоні «Годі думати! Дій!»

З допомогою книги Роберта Ентоні "Годі думати! Дій!" ви зможете корінним чином змінити своє життя і зробити її такою, якою забажаєте. Практичні рекомендації цієї книги засновані на перевірених часом законах. Ви не дізнаєтеся, наскільки вони сильні, поки не спробуєте їх на практиці. Чи допомагають ці методи? Можна красиво і багатослівно про них розповідати, але переконати вас здатний тільки особистий результат, інакше все це не має сенсу. Змінити щось у своєму житті досить просто: кинути палити; заробляти більше грошей; уникати конфліктів у родині або на роботі. Всі ми неодмінно це робили, після відвідування тренінгу або прочитання нової книги. Але проблема полягає в тому, що багато хто з нас, через досить короткий проміжок часу повертаються назад у болото, використовуючи старі шаблони поведінки. Щоб досягти довгострокових змін - потрібно міняти свої переконання. Як це зробити - написав Роберт Ентоні у книзі "Годі думати! Дій!". Якщо вам набридло мріяти і ви вирішили для себе, що тепер вам мало мрій, а потрібні результати - дана книга буде вам корисна. Досить думати! Дій!

5. Девід Макклелланд «Мотивація людини»

У книзі детально розглянуті чотири найважливіші соціальні потреби: досягнення успіху, афіліації, влади та уникнення. Автор майстерно описує велику кількість оригінальних експериментів, в ході яких провокується пожвавлення тієї чи іншої мотиваційної диспозиції, і доводить універсальність розробленого ним і його співробітниками методу виявлення прихованих потреб.

6. Іван Карнаух «Практична психологія управління»

Як добитися в житті успіху? Як навчитися сприймати життя оптимістично? Як створити гармонію в особистих стосунках? Автори книги пропонують ще одну систему, яка допоможе в складних психологічних ситуаціях. Щоб правильно вибудувати відносини з оточуючими людьми, треба вміти визначати сильні і слабкі сторони їх характерів, швидко приймати рішення, створювати особисту стратегію, вдало підбираючи собі супутників і помічників. Ця книга — шлях до успіху у роботі та сімейного щастя.

7. Дейл Карнегі «Як перестати турбуватися і почати жити»

Неймовірно бурхливий, складне, проблематичне початок XXI століття!.. Як вижити в ньому, залишаючись Людиною? Як допомогти близьким і дорогим людям розібратися в собі? Як знайти себе? Як перестати турбуватися і почати жити? На ці та багато інші найважливіші питання нашого життя дає відповідь мудра книга Дейла Карнегі, відомого американського фахівця в області людських відносин.

Основні думки бізнес-книг

За останні кілька років я прочитав, мабуть, кілька сотень книг з фінансів, благополуччя, бізнесу. Більшість з них наповнена такою кількістю води, що знайти дійсно корисні думки - досить складно. Заощаджу вам час, основних думок не так вже й багато: 

Або ти керуєш грошима, або вони керують тобою. Або хтось інший керує тобою і твоїми грішми. Знай свої гроші в обличчя. Май уявлення, скільки витрачаєш і скільки заробляєш. Пару місяців записуй до рубля. 

Основа багатства №1– твої витрати менше твоїх доходів.

Основа багатства №2 – весь надлишок доходів інвестуй в активи, які дадуть тобі пасивний дохід.

Перший крок

Другий крок

Що зараз читають: книги по маркетингу

45 татуювань продавана

Правила для тих, хто продає і керує продажами.

Якщо ви навчитеся продавати товари з не самою очевидною вигодою на одному з найбільш висококонкурентних ринків, то вам по плечу будуть практично будь-які бізнес-завдання. У своїй новій книзі Максим розповідає про 45 татуювання продавця, які з'явилися за п'ятнадцять років, під час яких він навчався продавати.

Бізнес як гра

Граблі бізнесу і несподівані рішення.

У цій книзі керівники компанії діляться своїм багатим досвідом, розповідають про пройдений шлях, набитих шишках і перемогах. Її можна читати від початку до кінця, можна ознайомитися лише з розділами, які вам цікаві, а можна відкривати в будь-якому місці і читати будь-яку замальовку.

Автоматичний покупець

Як створити бізнес з підписки в будь-якій галузі.

Стрімко розвивається економіка підписок надає великі можливості тим компаніям, які зможуть перетворити своїх клієнтів у передплатників. Саме вони забезпечать вам стабільний грошовий потік і можливість для впевненого росту бізнесу. Книга розповість, як побудувати бізнес-модель, яка приносить регулярний прибуток.

Як розмовляти з мудаками

Що робити з неадекватними і нестерпними людьми у вашому житті.

Всі ми періодично зустрічаємося з людьми, з якими конструктивна розмова неможливий. Як з ними бути? Як розмовляти з кимось, хто взагалі неконтрольований? У цій книзі відомий психіатр і консультант Марк Гоулстон розповідає, як же вийти з такого деструктивного спілкування переможцем. У нього великий досвід роботи з неврівноваженими людьми (який дозволив йому створити курс переговірників для ФБР), і він знає, що традиційні методи спілкування та аргументації з ними не працюють.

Євангеліст бізнесу

Розповіді про контент-маркетингу та бренд-журналістиці.

У цій книзі Сергій Абдульманов — маркетинговий директор і автор бестселера «Бізнес як гра» — розповідає про різні аспекти контент-маркетингу, бренд-журналістики та роботи євангелістів компанії. Розповідає коротко, цікаво і доступно, ілюструючи рекомендації прикладами з практики.

7 книг про психологію бізнесу | Новини | Статті | Доска объявлений Украины — сайт продаж Купить.укр