Ціна 7 999 грн
Інтернет-магазин
Купити.укр
22 серпня 2017 о 08:04
2926 переглядів
Ноутбуки в інтернет-магазині в Україні — це якість сертифікованих товарів, гарантія, хороші ціни на кращі сучасні ноутбуки з доставкою


Якщо ви підбираєте собі ноутбук – то ви на правильному шляху. У нашому інтернет-магазині ви можете купити відмінний ноутбук. При цьому ціни та асортимент вас приємно порадують.

Ви можете підібрати бук з найбільш зручною для вас операційною системою. Велике значення для ноутбука має діагональ екрану. Недорогі ноутбуки з маленьким екраном (10.1 дюймів) ви зможете брати їх з собою в поїздки, на роботу або навчання. Якщо ви плануєте використовувати техніку в основному будинку або вона необхідна вам для бізнесу, то рекомендуємо вибирати моделі з діагоналлю від 14 дюймів.

На продуктивність ноутбука буде впливати його процесор, оперативна пам'ять, відеокарта. Зазвичай недорогі моделі мають найпростіші характеристики і підійдуть для використання в офісі, більш потужні моделі дозволять завантажувати сучасні ігри і програми.

Разом з ноутбуком ви можете купити та аксесуари для нього, сумку, гарнітуру, колонки, клавіатуру та мишку. Ці аксесуари допоможуть користуватися гаджетом з великим комфортом.

Ми оформимо доставку ноутбука в Київ, Львів, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.ACER (Ацер, Асер)
APPLE (Епл, Апл, Макбук)
ASUS (Асус)
DELL (Справ, Делл)
HP (ХП, АшПи)
LENOVO (Леново)
PRESTIGIO (Престижио)
Xiaomi (Ксиаоми, Ксиоми, Сяоми)Напишіть відгук або задайте питання продавцю
300
Інші оголошення:
Dell Inspiron 3520
5 500 грн
24 вересня 2019 в 11:23

Продам ноутбук Dell Inspiron 3520

Ноутбук Acer Aspire E1-531
2 000 грн
8 листопада 2019 у 20:52

на запчастини або під відновлення

Продам ноутбук HP НZBook 15 мобільна станція
15 500 грн
8 листопада 2019 у 20:55

Продаю робочу станцію або обміняю на ігровий ноутбук, замовляв з Америки, користуюся 2,5 року Ноутбук працює відмінно, постійно чищу, все відмінно

ноутбук для роботи віддалено навчання вдома ігровий
2 400 грн
30 квітня 2020 в 15:22

Продам ноутбук для роботи віддалено, ігор, навчання

ноутбук для роботи віддалено навчання вдома ігровий
4 200 грн
30 квітня 2020 в 15:29

Продам ноутбук для роботи віддалено навчання вдома ігровий

300
  Недорогий ноутбук в інтернет магазині
  7 999 грн
  Інтернет-магазин

  Купити.укр

  22 серпня 2017

  Купити ноутбук недорого


  Якщо ви підбираєте собі ноутбук – то ви на правильному шляху. У нашому інтернет-магазині ви можете купити відмінний ноутбук. При цьому ціни та асортимент вас приємно порадують. Ви можете підібрати бук з найбільш зручною для вас операційною системою. Велике значення для ноутбука має діагональ екрану. Недорогі ноутбуки з маленьким екраном (10.1 дюймів) ви зможете брати їх з собою в поїздки, на роботу або навчання. Якщо ви плануєте використовувати техніку в основному будинку або вона необхідна вам для бізнесу, то рекомендуємо вибирати моделі з діагоналлю від 14 дюймів.На продуктивність ноутбука буде впливати його процесор, оперативна пам'ять, відеокарта. Зазвичай недорогі моделі мають найпростіші характеристики і підійдуть для використання в офісі, більш потужні моделі дозволять завантажувати сучасні ігри і програми.Разом з ноутбуком ви можете купити та аксесуари для нього, сумку, гарнітуру, колонки, клавіатуру та мишку. Ці аксесуари допоможуть користуватися гаджетом з великим комфортом. Ми оформимо доставку ноутбука в Київ, Львів, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.
  ACER (Ацер, Асер)
  APPLE (Епл, Апл, Макбук)
  ASUS (Асус)
  DELL (Справ, Делл)
  HP (ХП, АшПи)
  LENOVO (Ленів)
  PRESTIGIO (Престижио)
  Xiaomi (Ксиаоми, Ксиоми, Сяоми)
  Купити ноутбук в інтернет магазині